top of page
dog_on_a_yellow_background_banner.jpg

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Muğla Hayvan Hastanesi; 

Muğla ili ve çevresine bilimsel, çağdaş ve dürüst veteriner hekimlik hizmeti sunmayı amaç edinmiş bir kuruluştur. Muğla Hayvan Hastanesi’nde; hastalıkların bulaşma riskinin ortadan kaldırılması için, hasta ve sağlıklı evcil hayvanların girişlerinin ayrı kapılardan yapıldığı bir mimari yapıya sahiptir. Hasta evcil hayvanların bekleme salonuyla, sağlıklıların bekleme salonları, klima sistemleri ve vakum havalandırmaları da ayrı tutulmuştur. 

 

Poliklinik, ileri görüntüleme, dental klinik hizmetleri yanı sıra gelişmiş cerrahi teknolojisi ile siz değerli hayvan dostlarına en iyi hizmeti vermeyi ilke ediniyoruz.Rutin bir muayene için bile Veteriner Hekime gitmenin hem siz hem de evcil hayvanınız için stresli bir deneyim olduğunun bilincindeyiz. Hastanemize giriş yaptığınızda çalışanlarımızın yüzlerindeki gülümsemenin içinizi ısıtacağını biliyoruz. 

 

Tüm sorularınızı yanıtlamaya ve en iyi tıbbi bakımı sağlayarak, endişelerinizi gidermeye çalışıyoruz. Elbette, evcil hayvanınıza en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışıyor, bizimle oldukları her an onlara sizin sevginiz kadar sevildiklerini hissettirmeye çalışıyoruz. 

 
Şefkate İnanıyoruz

 

Muğla ilindeki evcil hayvan sahipleri, şefkatli ve yetenekli Veteriner Hekim kadromuzla bize güvenmeye devam ediyorlar. Uygun tıbbi bakım, sevgi dolu bir evle birleştiğinde, can dostunuzun uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürme fırsatına sahip olmasını sağlamaya yardımcı oluyor. Bizler de bu nedenle, özel arkadaşınızın ömür boyu bakımında sizinle ortak olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz.

 

Evcil hayvanınız için düzgün, kaliteli ve güvenilir bakım sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak: Evcil hayvanınızın benzersiz sağlık ihtiyaçlarını anlamanıza ve bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan önleyici bir plan geliştirmenize yardımcı olmak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

 

En yüksek kalitede veteriner bakımı sağlamanın, siz dostlarımızı yaptığımız her şeyin merkezinde tutmayı içerdiğinin farkındayız.

 

Sizin İçin Buradayız

 

Evcil hayvanınızda bir hastalık durumu gözlemlediğinizde veya yaralandığında iç hastalıkları veya cerrahi uzmanlığımızın yanı sıra gelişmiş teşhis ve veteriner laboratuvarımız için hastanemize başvurabilirsiniz. Evcil hayvanınızın hızlı ve doğru bir teşhis almasını ve ardından uygun tedaviyi sağlayacağımıza emin olabilirsiniz..

 

Muğla Hayvan Hastanesi'nde tüylü arkadaşınızın bir evcil hayvandan daha fazlası olduğunu biliyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her durumda onlar için buradayız. Hekimlerimiz ve idari personelimiz hakkında bilgilerin yanı sıra yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen sitemize göz atınız. 

Bize ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayınız.

bottom of page